Multilaser 
  • Pokročilá technológia - laserové optické vlákno 980 nm.
  • Presnosť - najmenší priemer hrotu na ošetrenie je iba 0,2 mm, takže nepoškodí epidermu.
  • Prenosné a ľahko ovládateľné zariadenie.
  • Efektívne - špičkový výkon 30 wattov.
  • Potrebné zvyčajne jedno alebo dve ošetrenia.
  • Žiadny spotrebný materiál k ošetreniu, stroj môže pracovať 24 hodín denne.
  • Päť nastavení na ošetrenie cievok - od 0,2 do 3,0 mm.
  • Vysoká frekvencia vytvára vysokú energetickú hustotu, ktorá by mohla okamžite koagulovať cieľové tkanivo a tieto cieľové tkanivá sa hoja do 7 dní.
  • Jeden aplikátor s 5 nadstavcami, na nespočetne veľa druhov ošetrení, vhodná pre všetky typy pleti.


Princíp diódového lasera

980 diódový laserový prístroj prostredníctvom optickej spojovacej technológie preniká hlboko do krvných ciev. Podľa princípu selektívneho fotozohriatia je oxyhemoglobín v červených krvinkách v krvných cievach hlavnou cieľovou farebnou skupinou. Po absorbovaní laserovej energie sa tepelná energia prenáša do okolitých endotelových buniek, spôsobuje poškodenie stien krvných ciev a rozkladá hemoglobín v cievach, premieňa ho na malé skupiny molekúl, ktoré sú absorbované tkanivami. Na základe vedeckých poznatkov o kožnej bariére sa môže koža regenerovať; rozdrvený hemoglobín a kapiláry sú absorbované kožným tkanivom, priestor, ktorý zaberali, je pokrytý novo rastúcim kožným tkanivom, čím sa eliminuje vznik cievok.Účinky lasera 980 nm

Proti zápalové účinky

Laserové svetlo má antiedematický efekt, spôsobuje vazodilatáciu a aktivuje lymfatický drenážny systém. Výsledkom je redukcia opuchov spôsobených podliatinami alebo zápalov.

Proti bolestivé účinky
Laserové svetlo uľahčuje prenos nervových impulzov prostredníctvom stimulácie prenášačov nervových podnetov a tým redukuje alebo dokonca eliminuje bolesť prostredníctvom oveľa efektívnejšej funkcie tkaniva obklopujúceho periférne nervy. Navyše je laserové svetlo účinné pri stimulácii a regenerácii myelínového puzdra tkanív, ktoré boli degradované alebo zničené z dôvodu rôznych ochorení napr. roztrúsená skleróza.

Zrýchlená obnova tkanív - nechty, pokožka, ekzém, herpes
Protóny svetla z lasera prenikajú hlboko do tkanív a urýchľujú reprodukciu a rast buniek. Laserové svetlo zvyšuje energiu, ktorá je dostupná pre bunky, takže bunky môžu rýchlejšie prijímať výživu a zbaviť sa odpadových látok.